08.12.2019

Природний газ знову в тренді

Використання природного газу, як палива для ДВЗ, не новинка, але в останні роки це стає розумною альтернативою дорогому бензину і дизелю, а також використання електромобілів з їх низькою вантажопідйомністю і обмеженням по пробігу без додаткової підзарядки.

Якщо розглянути варіанти автомобілів, що використовують стиснений природний газ (метан), то з легкістю можна відзначити ряд вагомих переваг:
 - немає втрати потужності в порівнянні з дизелем;
 - запас ходу в 300-400 км і резервний бензиновий бак дозволяють закривати потреби не тільки доставки по місту, а й регіональні поїздки;
- доступність палива - все без винятку транспортні маршрути покриті розміщеними станціями заправки газу;
 - поточний рівень цін на метан (12-14 грн. / Куб.м) дозволяє скоротити витрати на паливо на 40-50% в порівнянні з дизельними машинами.

Однією з основних проблем є переобладнання транспортного засобу, який виявляється не тільки тривалим і дорогим, але часто неякісно виконаним заходом. Громіздкі балони «з'їдають» величезну кількість корисного простору і просто заважають комфортної експлуатації автомобіля.

На допомогу приходять провідні європейські виробники, які вже давно виробляють сучасні метанові машини в промислових масштабах. Європейський автопром з їх якісним і продуманим підходом до розробки транспортних засобів зняв всі питання до ГБО - автомобілі нічим зовні не відрізняються від своїх дизельних і бензинових побратимів, але є набагато більш економічними.
Відмінними прикладами інженерної думки стали «газові» автомобілі від лідерів світового авторинку Volkswagen і IVECO, які з року в рік вдосконалюють свої авто для максимального комфорту водіїв і пасажирів, а також роблять їзду на автомобілі дійсно економною.

Компанія EcoVan надає послугу покупки авто на європейських аукціонах, його розмитнення і доставку. Менеджери EcoVan виберуть для Вас кращу пропозицію серед величезного списку європейських авто. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними і офіційними аукціонами Європи, Ви маєте можливість попередньо оцінити реальний стан авто і не переживати, що отримаєте "кота в мішку".

З питань придбання комерційного транспорту на метані залишайте заявку на сайті або звертайтеся за телефоном: +380965799999

Форма замовлення

Ваш запит був успішно відправлений, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом