06.11.2019

Ековен Енерджі розширює сферу діяльності і збільшує присутність на ринку екологічних перевезень

З сьогоднішнього дня компанія EcoVan отримує статус ексклюзивного дистриб'ютора словацької компанії Voltia.

Voltia Automotive s.r.o. (Словаччина) є виробником електрофургонов підвищеної місткості Voltia Maxi, дані фургони виробляються за ліцензією Nissan Motors шляхом переобладнання найбільш популярного в Європі електрофургона Nissan eNV-200. Вклавши в основу спочатку успішну модель, компанії вдалося збільшити загальну вантажопідйомність і обсяг перевезених вантажів.

При цьому використання електротранспорту дозволяє скоротити паливні витрати в 5-10 разів у порівнянні з дизельними аналогами, а витрати на сервіс і ТО на 30-40%.

Дані машини активно експлуатуються такими провідними європейськими службами доставки як Chronopost (Франція), Gnewt (Великобританія), DPD (Німеччина). Добре себе зарекомендував, транспортні засоби ефективно використовуються для доставки вантажів різної специфікації: від продуктів харчування до поштових посилок. Voltia Maxi також успішно користується для вантажного обслуговування аеропортів, вокзалів, портів.

Застосувань транспорту з вантажним відсіком в 8,0 куб.м досить багато, а значить практично будь-якої компанії, що піклується не тільки про економію, а й про навколишнє середовище.

Ми збираємося застосувати багаторічний досвід компанії Voltia для вирішення логістичних проблем різних масштабів і складнощів. З впевненість можемо сказати, що використання електромобілів в міському циклі доставки не тільки екологічно, а й економічно виправдано.

З питань організації тест-драйву Nissan Voltia Maxi звертайтесь за телефоном +380965799999

Форма замовлення

Ваш запит був успішно відправлений, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом